Že by ,,špagety´´ z vašeho čreva?

Krátky video prehľad činností.

Zaujímavé video o parazitoch na pleti.

Niečo o mne

Venujem sa niekoľko desaťročí osobnému rozvoju v smere alternatívna medicína. Začalo to bylinkami a cez techniky jógy som sa dopracoval k osobnému poznaniu, že za stav tela si vlastne zodpovedám sám. Priebežne som sa zdokonaľoval aj v manuálnych technikách, ako sú rôzne typy masáži, reflexná masáž, Bowenova masáž, bankovanie ap., ale aj Irisdiagnostika. Neskoršie som začal pracovať aj s energetickými technikami, ako filipínske liečiteľstvo, Reconectívna liečba a mnohé iné. Veľmi ma oslovili moderné spôsoby diagnostiky, ktoré umožňuje výpočtová technika spolu s biorezonančným prístrojom.
Po dovzdelaní v oblasti informačnej medicíny u MUDr. Jonáša, aj v Prahe, som ako atestovaný špecialista začal prevádzať diagnostiky výhradne hľadaním príčin ochorenia. Veľmi ma oslovil holistický prístup podľa indickej Ajurvédy a čínskej medicíny.

Sám sa stravujem zdravo, aj RAW a zásadne používam všetky vedomosti najprv na sebe a až potom ponúkam informáciu ďalej.

Malý príbeh z môjho života.

Niečo pred 15 rokmi som po poštípaní kliešťom a neschopnosti medicíny veci správne diagnostikovať skoro celý ochrnul. Odchádzal mi celý človek a neurologička vyriekla ortiel. Invalidný vozík. To bol zlomový bod pochopenia stavu klasickej medicíny na Slovensku a hľadanie vlastnej cesty. Výsledok môjho vyliečenia po dvoch rokoch práce na sebe bol pri kontrole u lekárky odignorovaný.
Boreliózu mam natoľko pod kontrolou, že nemám problém vykonať akékoľvek jógové cvičenia a chodiť na horské výstupy. (Pre záujemcov: vid foto Fb a Blog)

Svoje praktické a teoretické znalosti z oblasti alternatívnej medicíny rád ponúknem akémukoľvek človeku, rozhodnutému byť zdravý.