Parazity v tele a ich riešenie.

Parazity sú dnes veľmi diskutovaná téma. Trochu si ozrejmíme, prečo ich máme. Predovšetkým treba povedať, že nie sú tak celkom naši nepriatelia. Ich počet je priamo úmerný stavu v našich črevách. Funguje tu jednoduchá poučka. Obmedzte v tele hnilobné procesy a bude ich prirodzene menej. Je to len na vašom rozhodnutí. Parazit sa predsa neživí orgánmi tela, iba ich poškodzuje. Parazit sa vám snaží do určitej miery pomáhať v čase, keď je vo vás prebytok potravy nezúžitkovanej trávením. Otázka znie, ako z toho von? Jednoducho, neprekrmujte seba aj parazita. Jedzte len tak akurát, aby ste neumreli od hladu a neboli už hladný. Hlavne jedzte živú potravu. Ako sa hovorí, aby bol aj vlk sýty aj ovca celá. 

Nebezpečie parazitov. Parazity sú taktiež nebezpečné z hľadiska premnoženia a ich rakovinotvorných toxických výlučkov. Tiež sú veľmi nebezpečné keď sa dostanú do jednotlivých časti orgánov, kde trhajú tkanivo a svalovinu. Prakticky nie je človek, ktorý ich nemá. Vegetariáni nie sú výnimkou. Rozhoduje však množstvo a ich miesto v organizme. Hlavne pobyt pri domácich zvieratách a časté pojednanie mäsa a diviny sú veľkým rizikovým faktorom nakazenia.

Diagnostika parazitov. Pred riešením parazitov je vhodné dať si zistiť ich prítomnosť v tele. To je možné alternatívnym spôsobom alebo u lekára. Zo skúseností je veľká pravdepodobnosť, že lekár nebude mať záujem parazity u dospelého človeka riešiť. Zoberte preto iniciatívu do svojich rúk. 

Ako na riešenie parazitov. Ak ste sa konečne rozhodli pre zredukovanie parazitov, zmena postoju mysle vám napomôže. Áno, cenzúrou potravy, ktorú konzumujete. Tak kvalitu jedla, ako aj jeho množstvo. Ručím vám, že veci začnú fungovať. Ďalej si dajte spraviť diagnostiku parazitov a následne návrh preparátov na ich likvidáciu. Príďte navštíviť pracovisko v Petržalke, kde vám vypracujem návrh riešenia. Pozrite ďalej technické prostriedky a doplnky výživy, ktorými sa dajú parazity elegantne redukovať na únosnú mieru.