Technicke vybavenie proti parazitom.

Parazity je momentálne téma veľmi aktualná. Okrem strašenia reklamou, je fakt doba parzitálna. Po každej stránke.  Jak psychický tak  fyzický. Je to sposobené dostakom všetkeho. Množstvom emócii , tak skonzumovním  veľkých objemov jedla. Parazit sa nikdy nemal tak dobre ako práve v tomto období. Prispela k tomu aj oficialna medicína, ktorá u ludi parazitov rieši len okrajovo. Veď vyskúšajte si dať predpísať niečo na parazita. Prvé s čim sa stretnete bude tvrdenie, vraj prečo by ste ho mali mať. Samozrejme lieky Vám nepredpíšu. Že vraj  Vás chránia od chémie. Prečo práve len od tejto chémie, je verejné tajomstvo. Pritom nie je človeka v čítane obézneho lekára s minimálnym pohybom v ordinácii, aby ho nemal.

Podme si povedať riešenie. Špecialnou diagnostikou sa dajú parazity v tele  diagnostikovať. Parazit ako aj akýkolvek iný živý organizmus v tele, má svoju rezonanciu. Pomocou vyhladávacej frekvencie diag prístroja, sa  nameria odozva zhodnej frekvencie s parazitom. Z tabuľky sa dá určiť  názov a frekvencia. Novšie prístroje sú vo vyhťadávaní  plne automatické.  Na obrázku v ľavo vidíte ako taká diagnostika v praxi môže vyzerať.                                                                                                                                                            Riešenie parazitov. Parazity sú veľmi húževnaté potvorky. Nie je jednoduché sa ich zbaviť na jednu liečbu. Treba sa pripraviť na pomerne disciplinovaný prístup a opakovane užívať  špeciálne prípravky. Najlepšie by boli bylinné. pokiaľ sme v začiatkoch. Neskôr chemicke. Zmena stravy je absolutná nutnosť. Na obrázku na ľavo vidíte jeden mimoriadne zaujímavý prístroj PLAZMA generátor. Má veľmi vysokú účinnosť pri hubení akýchkoľvek živých mikroorganizmov. A to už na  pár sedení. Treba však poznať presne názov parazitálnej  a mikrobialnéj záťaže. Verím že ste už  rozhodnutí navštíviť  naše centrum a hľadať svoje riešenie.

tzutzuj

Plazmový generátor
Plazmový generátor je zariadenie ktoré likviduje živé patogény v tele. Pristroj má možnosť presne nastaviť podľa doporučenej tabulky záťaž, ktorá sa cez svetelný výboj v trubici v tele usmrdcuje. potom sa tieto záťaže postupne detoxikáciou z tela odstraňuju. prístroj má pomerne veľkú účinnosť, nakoľko preniká aj do plných orgánov. Podmienka je však vedieť akú mám v tele záťaž. Pred samotným použitím plazmy je vhodné vykonať diagnostiku záťaží. Ak chcete vedieť podrobnosti kliknite ďalej.

Zapper generátor
Zapperovanie podľa pánaZ Reicha a p. Clárkovej je obyčajný generátor impulzov, ktorý pri určitéj frekvencii a napätí, ničí v tele živé záťaže. Prístroj je výborná pomôcka, ktorá by mala byť v každej domácnosti ako prvá pomoc. Praktický niet človeka bez záťaží v tele. Zapper nie je však 100% účinný nakoľko jeho elektrická vodvosť je limitovaná telom. Ale aj tak je to veľký pomocník imunitnému systému pri pravidelnom používaní. Vhodné je však vedieť akú mám záťaž v tele ak zapper toto umožňuje nastaviť. Doporučujeme nechať si vykonať diagnostiku, čím zvýšite účinnosť tohto prístroja. Ak chcete vedieť podrobnosti kliknite ďalej.

 

AKO TO FUNGUJE.

Pozrite si zaujímavé video z kanálu Youtube kde sa vysvetluje zákon rezonancie. Dozviete sa ako funguje všetko živé a ako sa dá človeku pomôcť pomocou frekvencii. Video je veľmi názorné na rýchle zorientovanie sa, ako sa dostať z chorôb.